Naše výrobky

Toaletné kreslá

Z našich výrobkov ponúkame toaletné kreslá, z ktorých si môžete vybrať kovové statické kreslo alebo drevené kreslá. Drevené kreslá sú vyrábané vo farebnom a materiálovom prevedení buk svetlý alebo tmavý. Pre zvýšenie pohodlia si môžete vybrať z dvoch typov opierok – čalúnenej a drevenej.

Palice Derby a Fritz

Naše vychádzkové palice sú dlhé 96 cm, v prípade potreby ich však vieme prispôsobiť výške postavy. Palice sú vyrábané z bukového dreva, pričom vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení: biela, tmavo hnedá, hnedá a svetlo hnedá. V ponuke máme tiež palice s ozdobným krúžkom, bez krúžku, prípadne náš exkluzívny vyrezávaný model.

Palice Bambus a Jambis

Naše vychádzkové palice sú dlhé 96 cm, v prípade potreby ich však vieme prispôsobiť výške postavy. Palice sú vyrábané z bukového dreva. Model Jambis je dostupný vo tmavo hnedej a svetlo hnedej farbe. Model Bambus v svetlej farbe s opáleným efektom. Modely sú dostupné s ozdobným krúžkom aj bez.

Podpazušná barla, Vysoké chodítko, Stojan na palice

Barlu prispôsobíme vašej výške tak, aby bolo pre vás kráčanie pohodlné. Vybrať si môžte z týchto veľkostí:
S 110 – 134cm
M 122 – 141 cm
L 132 – 151 cm.
Materiál a farba je svetlý buk.

Vysoké chodítko je nastaviteľné do výšky 90 – 140cm. Odporúčana nosnosť je 130kg.  Vyrobené z kovu a aby bolo chodenie pohodlnejšie podrúčky sme očalúnili.

Stojan na palice poslúži nie len v obchodoch, ale aj doma. Palice budete mať uložené na jednom mieste a vždy po ruke.