O nás

Naša spoločnosť vznikla 1. 1. 1995.

Od začiatku je produkcia zameraná na výrobu toaletných kresiel, podpazušných barlí, vychádzkových palíc a rôznych ortopedických pomôcok tohto charakteru na objednávku.

Aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru požiadaviek našich zákazníkov, je u nás dostupný aj predaj ostatných zdravotníckych potrieb.

Približne 80 % našej produkcie smeruje na export, zvyšok uspokojuje domáci trh. Zastúpenie na domácom trhu postupne zvyšujeme, nakoľko aj slovenskí odberatelia, najmä po vstupe do EÚ kladú čoraz väčší dôraz na kvalitu. Exportná produkcia smeruje prevažne do krajín EÚ – Nemecko, Rakúsko, Česko a naše výrobky si svojich spotrebiteľov našli i v Kuvajte a Ázii. Pomer exportu 80/20% hovorí sám za seba o kvalite našich výrobkov, ktorá bola prioritou od počiatku existencie našej firmy.

Proces výroby je v našej manufaktúre zostavený a optimalizovaný tak, že od základnej suroviny až po finálny výrobok prebieha výroba u nás bez vstupu sekundárnych dodávateľov. Polotovar prechádza v každej fáze výroby kontrolou kvality podľa vysokých kvalitatívnych kritérií, a len po ich splnení smie postúpiť do ďalšieho výrobného procesu. Každý náš spotrebiteľ tak získava istotu, že finálny produkt spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na kvalitu a trvácnosť aj pri vysokom zaťažení, ktoré produkty znášajú pri dennom používaní, pretože našim zákazníkom nie je bežná populácia, ale zväčša človek so zdravotným postihnutím, zníženou mobilitou, častokrát i nadváhou, obvykle súvisiacou so zdravotným postihnutím.

Nakoľko distribúciu /expedovanie/ si zabezpečujeme aj sami, prichádzame do osobného kontaktu so spotrebiteľom, čím sme schopní vďaka bezprostrednému kontaktu zabezpečiť promptné riešenie akýchkoľvek požiadaviek, a to i v prípade dopytu po neštandardných a atypických rozmeroch a parametroch, určených najmä pre osoby s rôznym stupňom zdravotného postihnutia.

SPOTREBOVANÉHO DREVA
0 m3
SKÚSENOSTI
0 rokov
PRODUKTOV SKLADOM
> 0 ks